עמליה לוקאש

צילומי תדמית לנשים

תמונה עדכנית ומחמיאה מאוד חשובה לתדמית שלנו ושל העסק שלנו , לא סתם אומרים שהפנים שלנו זה הפנים של העסק שלנו, כשאנחנו שמות תמונת פרופיל מקצועית ומעודכנת באתר שלנו ואו בדף העיסקי בפייסבוק ואינסטגרם זה מראה על רצינות ומקצועיות, אני משקיעה בתמונה שלי כי העסק שלי רציני, וכך אני נתפסת בעיני הלקוחות שלי.

אני עוסקת בצילום נשים בכל הגילאים לא מעט שנים לכן היום אני יכולה להגיד בביטחון שאני יודעת באיזו זווית להושיב ולהעמיד אותך על מנת שהתמונה תצא מחמיאה, מבחינתי כל אחת יפה ומיוחדת בדרך שלה רק צריך לעזור להוציא אותך החוצה.

כשאני מצלמת נשים ולא משנה אם זה צילומי תדמית בסטודיו או צילומי תדמי ואווירה בבית העסק  שלך, חשוב לי שהחוויה שכל אחת תעבור איתי תהייה זורמת ומהנה ושהתוצרים יצאו יפים ומחמיאים לשם כך ריכזתי כמה טיפים שכדאי לקרוא לפני שמגיעים לצילומי תדמית.

ביגוד מתאים לצילום תדמית לנשים

ההמלצה שלי לבחור צבע אחיד, בלי קישקושים או דוגמאות, להקפיד גם שהבד עצמו יהיה חלק וללא דוגמא. צבע שאינו חלק מושך את העין מהעיקר – מהפנים שלכן ואנחנו רומים שההתמקדות תהייה בכן ולא בבגד.

הבגדים שאתן לובשות ליום צילומי התדמית ,צריכים להתאים לכן בול! בגד רפוי וגדול מדיי יגרום לכן להראות גדולות יותר ממה שאתן באמת ולהפך. כשאתן מכינות את הגדים ליום הצילומים תממדו אותם תוודאו שהכפתורים נסגרים כמו שצריך ולא מתפוצצים, שלא חסרים כפתורים כי דברים כאלה אי אפשר לתקן בעריכה, לבדוק שהבגד יושב כמו שצריך, אם צריך לגהץ את הבגדים.

להימנע ממחשוף עמוק מדיי, על מנת למנוע הסחות דעת מהפנים והעיניים שלכן, שזה החלק החשוב ביותר

לבחור חולצות עם שרוולים ארוכים, הן מחמיאות יותר, ולהמנע לחלוטין מגופיות.

לוודא שהחולצות לא שקופות ואם כן לדאוג לגופיה מתחת לחולצה .

להתאים את צבע החזיה לצבע החולצה לוודא שהיא לא משתקפת ושהרצועות שחה לא בולטות

מה לגבי תכשיטים? ההמלצה שלי היא בלי תכשיטים, עגילים עדינים כן, כי הם עלולים להסיח את הדעת ולהסב את תשומת הלב מהפנים שלכן, אך אם אתן ממש חייבות אז משהו עדין ביותר.

התאמת איפור ושיער ליום צילומי התדמית לנשים

חשוב מאוד להתאפר כי אנחנו רוצות להראות במיטבנו ביום צילום התדמיתי וחשוב עוד יותר לעשות זאת עם מאפרת שיודעת לאפר לצילומי תדמית. חשוב להבין שאיפור לצילומי תדמית שונה מאוד מאיפור ערב, את צריכה להראות טבעית כמו שאת מצד אחד ומצד שני צריך להסתיר את הפגמים בעור (במידה ויש כמובן) וכי חלק נכבד מהצבע נבלע במצלמה ואז המצולמת נראית חיוורת מאוד ואפילו אפורה, בנוסף חשוב מאוד שהמאפרת תדע להתאים את האיפור למצולמת, לאופי שלה, לסגנון שלה, שתראה כמו שהיא נראית ביום יום, ולהדגיש ולהבליט את הקווים היפים של כל אחת.

אני עובדת עם מאפרות מעולות ואוכל להמליץ לכן במידת הצורך, אך אם יש לכן מאפרת משלכן , אז קחו את הטיפים אליהן.

גם בשיער חובה לטפל ולהשקיע, השיער חייב להיות מסודר, לאלו שצובעות שיער לדאוג לעשות זאת לפני הצילומים,  להגיע עם שיער נקי.

אם את יודעת מראש שאת לא יודעת לטפל בשיער שלך תודיעי על כך לצלמת שתדאג שתהייה מעצבת שיער בנוסף למאפרת.

טיפולי פנים לפני יום צילום

ככלל מאוד חשוב לטפל ולתחזק את עור הפנים שלנו על מנת לשמור עליו
צעיר, גמיש ובוהק, יחד עם זה, הימנעו מטיפולי פנים או הסרת שיער מהפנים באותו השבוע
של צילומי התדמית כדי שהפנים לא יהיו אדמומיות ולא יהיו קילופי עור, עשו זאת גג שבוע לפני צילומי התדמית, כדי שלעור יהיה זמן להחלים. תדאגו שעור הפנים יקבל הרבה לחות
ע"י שתיה מרובה ושימוש בקרמים מזינים.

לצפייה בתמונות תדמית נוספות הכנסו >> לכאן

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

דילוג לתוכן