עמליה לוקאש

החשיבות של צילומי התדמית ולמי זה מתאים

אנחנו כבעלות עסקים צריכות לשמור  ולדאוג שהעסק שלנו יהיה כל הזמן בראש מעינינו , תמיד מעודכן ורלוונטי. נוסיף לזה גם את גורם הזמן, אין מה לעשות הזמן רץ ואיתו השנים ואנחנו לא נעשים צעירים יותר ( כן משתבחים עם השנים) התמונות שלנו צריכות להיות מעודכנות ורלוונטיות.

הלקוחות הפוטנציאליים שלנו מחפשים אותנו קודם כל ברשתות החברתיות ורוצים לראות איך אנחנו נראים, הם צריכים לראות את מי הם הולכים לפגוש. כך שאם נשים תמונה שלנו מזמן הצבא או מהתיכון סביר להניח שלא יזהו אותנו (קרה לי עם לקוחה , חשבתי שטעיתי במשרד ביקשתי סליחה והסתובבתי ללכת)

יחד עם זה צילומי התדמית יכולים לשמש מגזרים נוספים: יש לא מעט שכירים במיוחד בחברות הייטק אשר מתבקשים להצטלם כי הם צריכים להופיע באתר החברה, רווקים ורווקות שצריכים תמונות טובות שלהם לאתרי הכרויות ויש לא מעט נשים שרוצות להתפנק ביום צילום.

הרושם הראשוני חשוב מאוד לכן האתר שלנו וכל החומרים שאנחנו מעלות לרשתות החברתיות צריך לשקף אותנו ואת הייחודיות שלנו כדי שהלקוחות שלנו יידעו בבירור מה אנחנו עושות.

הלקוחות שלנו רוצים לראות אותנו בזמן פעולה ואין דבר יותר טוב מאשר לספק להם הצצה אל "מאחורי הקלעים".

כיום הכל מהיר , אנשים רוצים הכל מהמוכן , מתעצלים לקרוא מעבר ל 2 שורות לכן כאשר החומר מוגש כויז'ואל – כתמונה, זה מושך יותר את העין ואת תשומת הלב.

בצילומי תדמית ואווירה בבית העסק שלכם אנחנו יכולות ליצור מגוון רחב של תמונות שמדבר את העסק ואותך כבעל/ת העסק.

עם כל החשיבות של הנושא אני יודעת שמרביתנו לא אוהבות להצטלם וחוששות לעמוד מול המצלמה, מבינה ומזדהה, גם אני כזו כך שאני לגמרי מבינה את הקושי.

אבל בואי וארגיע אותך, אני מצלמת נשים הרבה מאוד שנים, אני מאמינה ורואה את היופי בכל אחת ואחת, אני מלווה אותך יד ביד בכל התהליך, מכוונת אותך כיצד לעמוד, לאן להסתכל, מתי לחייך ומתי לא, חשוב לי שהיום הזה יהיה הכי מהנה עבורך!

צריכים צילומי תדמית שמדברים אתכם ואת העסק שלכם? דברו איתי 0544496433

מזמינה אתכם לצפות בתמונות תדמית נוספות >> כאן

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

דילוג לתוכן