עמליה לוקאש

אילו סוגי צילום מוצר קיימים?

צילום מוצרים הוא חלק חשוב בפירסום ושיווק המוצרים למיניהם. כשלקוח מחפש מוצר כלשהו, הוא ניכנס לאתר שבעצם משמש כחלון ראווה על מנת להסתכל בתמונות של המוצר המבוקש. גם אנחנו בתור לקוחות רוצים לראות את המוצר לפני הרכישה, לראות את האיכות שלו, לכן חשוב שתמונות המוצרים שלנו יהיו חדות ואיכותיות, אחרת הלקוח יחשוב שהמוצרים לא איכותיים וימשיך הלאה.

ישנם כמה סוגי צילום מוצרים, אנחנו צריכים לבחור את הסגנון שהכי מדבר את המוצר ויכול להבליט ולהקפיץ אותו בצורה הטובה ביותר. מוצרים שונים מתאימים לפירסום בפלטפורמות שונות לכן כל מוצר יצולם באופן שונה.

אפרט על שלושה סוגי צילום מוצרים הנפוצים ביותר אצלי בסטודיו:

1. צילום מוצר בסטודיו

יש מגוון רחב מאוד של מוצרים ואותם נצלם בסגנונות שונים, אם תאורה שונה ומתאימה לכל אחד מהם, המטרה היא לשלוט באור ובניגודיות משתנה, אשר מאפשרת להאיר חלק מסויים במוצר אחד ולהחשיך באחר והכל במטרה שיראה כמה שיורת קרוב למציאות.

2. פקשוטים על רקע לבן

הרקע הלבן הוא תמיד ברירת מחדש לרוב הצילומים מאחר והוא נטרלי ועליו כל מוצר יבלוט.

היתרון בצילום מוצר על רקע לבן הוא שאפשר לגרום למוצר לצוף עליו, ליצור השתקפויות או הצללות. המוצר מצולם לבדו על הרקע ללא הסחות דעת ולכן מושך את העין, לכן זוהי הדרך הטובה ביותר להצי את המוצרים שלכם.

3. צילומי אווירה של מוצרים

צילומי אוירה של מוצרים מאפשרים ללקוח להבין כיצד ניתן לצרוך ולהשתמש במוצר שמעניין אותו.

למשל אם מצלמים מברשות איפור, ניתן לצרף לתמונה מייק אפ או אודם שאותם ניתן למרוח עם המברשת, צרכניות איפור למיניהן כולל מאפרות שיראו את המוצר שהוא נוח לשימוש ושהוא ורסטילי ירצו לרכוש אותו.

לקטגוריה הזו אפשר להכניס גם צילומי פלט ליי – Flatlay – אלו עדיין תמונות אווירה של המוצר, רק שסוג הצילום שונה – מלמעלה, מניחים על רקע את המוצר אביזרים שקשורים למוצר על מנת לספר את הסיפור של המוצר.

מזמינה אתכם לצפות בתמונות מוצרים נוספות >> כאן

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

עמליה לוקאש, צלמת

עמליה לוקאש, צלמת

צילומי תדמית לנשים, צילום בוק בת מצווה, צילומי משפחה.
סטודיו לצילומי תדמית ברחובות 054-4496433

דילוג לתוכן